Kalendár akcií

OKTÓBER 2020
pon uto str štv pia sob ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Jakubeczová Monika

Keď som sa stretla prvýkrát s enkaustikou, po prvej sekunde som vedela, že toto je to, čo som hľadala v iných kreatívnych metódach. Naučila som sa kresliť ceruzkou, potom som maľovala mandaly na hodváb, ale nič ma tak nezasiahlo ako horúci vosk nažehlený na kúsok papiera.

Okamžite som pochopila akú silu má táto forma relaxu.

Keďže robím terapie, pomáham ľuďom vyčistiť zo seba nefunkčné bloky, enkaustiku vnímam ako ďalší nástroj na odblokovanie rôznych vnútorných blokov človeka.

Pri manažéroch a aktívnych ľudí dokonale vypne logickú časť mysle a stres ustúpi.

Ľuďom, ktorí si neveria, dokáže žehlička, trocha vosku a papier dokázať, že sú výnimoční a sú schopní vytvoriť originálne, prekrásne dielo. Sadajú si k stolu skepticky, no po vytvorení niekoľkých obrázkov odchádzajú nadšení a hrdí na seba, že predsalen sú v niečom dobrí.

Pre deti je to rovnako úžasná forma relaxu a keď sa zapoja aj rodičia, prežívajú nezabudnuteľné, spoločné chvíľe radosti a šťastia.

Kurzy a terapie s horúcim voskom ma napĺňajú radosťou, lebo vnímam nadšenie účastníkov. Ako napríkald Andrea z Rakúska, ktorá napísala:

Kurz mi umožnil, za veľmi krátky čas, ponoriť sa do sveta fantázie farieb, súbežne nastúpil okamžitý relax. Veľmi príjemné bolo stráviť tento čas v skupine a nechať sa inšpirovať tvorivosťou iných a spoznať základné techniky práce so žehličkou a farebnými voskami. Odchádzala som povznesená krásou a jedinečnosťou každého „dielka“.

Kontakt      Obrázky